08.08.18

Lendero Sp. z o.o. otworzyła serwis pożyczkowy na rynku hiszpańskim.

Lendero.es jest porównywarką pożyczek pozabankowych. Użytkownik może w prosty sposób porównać dostępne oferty i wybrać tę, która najbardziej spełnia jego oczekiwania. Serwis oferuje zarówno pożyczki krótkoterminowe z okresem spłaty do 60 dni, jak i pożyczki ratalne z okresem spłaty nawet do 48 miesięcy. Dzięki wbudowanym filtrom można łatwo znaleźć pożyczki bez sprawdzania baz kredytowych czy pożyczki za darmo, tj. pożyczki, w których Pożyczkobiorca zwraca wyłącznie kwotę pożyczki bez dodatkowych kosztów. 


Spółka zdecydowała się na ekspansję zagraniczną w I kwartale 2018 roku. Analizując rosnący popyt finansowy oraz możliwości, jakie są dostępne dla Pożyczkobiorców, zbudowanie serwisu, która zawiera wszystkie dostępne oferty na rynku jest rozwiązaniem, które w szybki i prosty sposób rozwiązuje problem klientów - jak wybrać właściwą pożyczkę.


Do końca bieżącego roku planujemy wejść na 2 rynki zagraniczne. Skupimy się głównie na Europie, ale nie wykluczamy podjęcia działań dalszych. 


Serwis Lendero.es jest zbudowany w podobnym modelu co polski odpowiednik - GotówkaPolska.pl. W serwisie dostępne są nie tylko oferty pożyczek pozabankowych, ale także artykuły zawierające porady finansowe dla użytkowników. 

wróć do listy aktualności wróć na stronę główną