06.07.18

Kolejny udany okres sprzedaży brokera finansowego.

Sieć agencyjna na koniec czerwca 2018 roku z Lendero Broker Finansowy liczyła 700 agentów finansowych. Od początku działalności Lendero priorytetem była zawsze wysoka jakość świadczonej obsługi i wsparcia, nie liczba współpracujących agencji kredytowych. W celu dobrej i profesjonalnej obsługi musimy trzymać wyznaczone wewnętrznie standardy i utrzymywać naszą dostępność na właściwym poziomie. Stała współpraca i kontakt z biurami kredytowymi pozwala wyciągać wnioski oraz przygotowywać efektywne rozwiązania obsługi klientów. Dzięki temu nasze agencje osiągają wysoki wskaźnik skuteczności sprzedaży, a ich klienci chętnie korzystają z usług, polecając je swoim znajomym. 


Serwis pożyczkowy KonkretnaKasa.pl dynamicznie powiększył bazę obsługiwanych klientów. Przez ostatnie 3 miesiące odnotowywaliśmy wzrost o 11% miesiąc do miesiąca. Duży nacisk położyliśmy na efektywną obsługę klientów, tym samym skupiając się na jakości pozyskiwanych kontaktów. Dzięki temu obniżyliśmy koszt reklamy o blisko 7%. 


Badając zapotrzebowanie klientów na coraz wyższe kwoty pożyczek, wzrosła również średnia kwota udzielonego finansowania - do 18 776 zł. Klienci potrzebują wyższych kwot pożyczek na dłuższe okresy spłaty. Co więcej, ich możliwości finansowe również rosną, a to pozwala na pokrycie wyższej raty miesięcznej. 


Wzrost aktywności klientów na rynku online przełożył się również na serwis Kredytowny.pl - współpracujące z Lendero biura kredytowe, które założyły swój profil otrzymały znacznie więcej nowych wniosków Klientów zainteresowanych pożyczką niż w I kwartale. Wzrost był znaczny, bowiem serwis w okresie kwiecień-czerwiec 2018 odwiedziło ponad 2 tyś. więcej klientów niż pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku.


wróć do listy aktualności wróć na stronę główną