21.05.18

Ponad 84% Partnerów jest zadowolonych ze współpracy z Lendero Broker Finansowy.

Na wstępie dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety dotyczącej oceny współpracy z Lendero. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem jej wynikami, a jednocześnie zobrazować jak duże zaufanie otrzymaliśmy.


Prezentujemy poniżej jej wyniki:

84,6 % ocenia współpracę z Lendero bardzo dobrze. Głównymi czynnikami determinującymi ten wynik są: kompetencja i życzliwość pracowników, terminowa wypłata prowizji oraz pomoc w rozwiązywaniu kwestii problematycznych.


Dużą satysfakcją dla nas jest fakt, iż nasze telefony i maile są odbierane przez Państwa bardzo pozytywnie, a ich częstotliwość nie jest uciążliwa. Dzięki przekazywanym przez nas informacjom telefonicznym, mailowym oraz rozbudowanej Bazie Wiedzy w naszym systemie, większość z Państwa doskonale zna naszą ofertę produktową, co przekłada się na trafniejsze dobranie produktu do potrzeb i profilu klienta, Jego zadowolenie, a tym samym zwiększenie sprzedaży.


Jesteście Państwo skłonni utrzymywać stałe relacje sprzedażowe z naszą firmą, oferując produkty Lendero większości swoich klientów.


Głównym oczekiwaniem większości respondentów było zwiększenie przez Lendero oferty produktowej oraz wprowadzenie do sprzedaży kredytów bankowych. Możemy zapewnić, że jest to dla nas zadanie priorytetowe, nad którego realizacją prężnie pracujemy.

wróć do listy aktualności wróć na stronę główną