22.01.18

Ponad 600 punktów kredytowych współpracujących z Lendero Sp. z o.o. na koniec 2017 roku.

Lendero Sp. z o.o. w grudniu zawarła umowy o współpracy, tym samym kończąc 2017 rok liczbą 626 punktów kredytowych. Jest to wynik o 25,2% wyższy niż założenia ustalone jeszcze na początku 2017 roku. 


Grudzień jest miesiącem dużego zapotrzebowania na pożyczki, szczególnie z uwagi na obecność świąt Bożego Narodzenia. Klienci w tym okresie składają wnioski zarówno w biurach agencyjnych - wynik: o 13% więcej wniosków niż w listopadzie, jak i przez Internet. W serwisie www.konkretnakasa.pl odnotowaliśmy wzrost wartości złożonych wniosków o 14% w porównaniu z miesiącem poprzednim - wynik: 51 750 000 zł. Klienci w tym okresie aplikowali o mniejsze kwoty. Liczył się czas wypłaty środków oraz dostępność oferty, żeby zdążyć przed świętami. 


W grudniu ważna była reklama, dzięki której na koniec roku można było pozyskać nowych Klientów. Dzięki serwisowi Kredytowny.pl Agenci współpracujący z Lendero otrzymywali na bieżąco wnioski i zapytania od Klientów zainteresowanych ich ofertą. Dodatkowo, współpraca z serwisem www.konkretnakasa.pl umożliwiała bezpośrednią sprzedaż pożyczki poprzez reklamę swojej oferty w Internecie. Liczba zapytań kierowanych do zarejestrowanych agencji sukcesywnie rośnie, co również przekłada się na liczbę uruchamianych pożyczek przez Agentów.


Mieliśmy również ogromną przyjemność dostarczyć prosto od Św. Mikołaja prezenty dla dzieci z domu dziecka w Lublinie. Radość i uśmiechy na twarzach są nie do opisania. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.


Lendero Sp. z o.o. jest podmiotem zależnym od Praet Sp. z o.o., która posiada 80% udziałów w kapitale zakładowym. Pozostałe 20% należy do Pana Wojciecha Włodarczyka, pełniącego jednocześnie funkcję Prezesa Zarządu.

wróć do listy aktualności wróć na stronę główną