21.12.17

Rekordowa liczba wniosków przeprocesowana w pożyczkach pozabankowych.

Wprowadzony na początku listopada system sprzedaży dla sieci agencyjnej znacznie uporządkował i zorganizował bieżącą obsługę wniosków, monitorowanie statusów czy komunikację. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom praca na systemie sprzedaży Lendero jest intuicyjna oraz szybka. Udostępnienie systemu miało również znaczący wpływ na osiągnięty wynik sprzedaży, powodując wzrost liczby złożonych wniosków o 16% w stosunku do poprzedniego miesiąca. W I kwartale 2018 roku system zostanie rozbudowany o dodatkowe moduły, które w dużej mierze połączą oferowane przez Lendero rozwiązania dodatkowe dla sieci agencyjnej. 

Sieć agencyjna powiększyła się o kolejne biura kredytowe i na 30 listopada 2017 roku z Lendero współpracowało blisko 600 punktów kredytowych. W przyjętej jeszcze na początku działalności strategii cel nawiązania współpracy z 500 punktami kredytowymi został tym samym osiągnięty. Nasz plan na rok 2018 zakłada zapewnienie jeszcze lepszego wsparcia, dostarczenia atrakcyjnych produktów finansowych oraz rozwiązań wspomagających i ułatwiających bieżącą obsługę klientów. 

Listopad był rekordowy pod względem kwoty przeprocesowanych wniosków w serwisie www.konkretnakasa.pl , a także uruchomionych pożyczek. Klienci złożyli wnioski na łączną kwotę 44 513 000 zł, przyczyniając się do przekroczenia kolejnego progu. Sprzedaż, w porównaniu z poprzednim miesiącem, wzrosła o 21%, a średnia kwota pożyczki wyniosła 19 000 zł. Serwis jest coraz bardziej rozpoznawalny oraz zbiera bardzo dobre opinie od Klientów, którzy skorzystali z pożyczki za naszym pośrednictwem. 

Dzięki serwisowi Kredytowny.pl Agenci współpracujący z Lendero w listopadzie przeprocesowali kilkaset wniosków i zapytań od Klientów zainteresowanych ich ofertą. Agencje, które promowały swój profil, otrzymywały nawet do kilkudziesięciu nowych klientów dziennie, którzy złożyli wniosek bezpośrednio na profilu biura. Promocja profilu pozwala na przekazanie Klientom najważniejszych informacji o sobie, które decydują o wyborze oferty danego biura. Kredytowny.pl to pierwszy na rynku agencyjnym serwis reklamowy, dzięki któremu biura kredytowe mogą zaprezentować swoją ofertę i pozyskać nowych Klientów. Liczba zapytań kierowanych do zarejestrowanych agencji sukcesywnie rośnie, co również przekłada się na liczbę uruchamianych pożyczek przez Agentów. Lendero aktywnie wspiera promocję biur kredytowych zarejestrowanych w serwisie Kredytowny.pl poprzez liczne działania marketingowe. Naszym założeniem na 2018 rok jest zapewnienie każdej zarejestrowanej Agencji kilkudziesięciu nowych klientów w każdym miesiącu.

Lendero Sp. z o.o. jest podmiotem zależnym od Praet Sp. z o.o., która posiada 80% udziałów w kapitale zakładowym. Pozostałe 20% należy do Pana Wojciecha Włodarczyka, pełniącego jednocześnie funkcję Prezesa Zarządu.

wróć do listy aktualności wróć na stronę główną