22.11.17

Zakończenie prac nad własnym systemem sprzedaży, powiększenie sieci agencyjnej oraz przekroczenie 100 zarejestrowanych biur kredytowych w serwisie Kredytowny.pl.

W październiku 2017 roku zakończyliśmy prace na własnym systemem obsługi wniosków. Od 6 listopada 2017 roku zaczęliśmy nadawać i przekazywać pierwsze dostępy dla współpracujących biur kredytowych. Jednocześnie zakończyliśmy I etap budowy systemu. II etap rozpocznie się 28 listopada 2017 roku, a planowany koniec prac jest przewidziany na okres 15-19 stycznia 2018 roku. System zostanie rozbudowany o nowe moduły i funkcjonalności, a także rozwiązania dotychczas niedostępne i unikalne na rynku agencyjnym. Dzięki temu codzienna praca będzie bardziej zorganizowana, a rejestracja i obsługa Klientów szybsza i prostsza. Dodatkowo, nowe funkcje spowodują wzrost efektywności procesów sprzedażowych. 

Przeprowadziliśmy wśród współpracujących biur kredytowych ankietę dotyczącą oceny naszej współpracy, oczekiwań, opinii. Ponad 78,6% badanych ocenia współpracę z Lendero bardzo dobrze. Głównymi czynnikami determinującymi ten wynik są: kompetencja i życzliwość pracowników, terminowa wypłata prowizji oraz pomoc w rozwiązywaniu kwestii problematycznych. Agenci wypowiadali się o Lendero między innymi tak:

„Bardzo podoba mi się podejście firmy do współpracy. zawsze można liczyć na wsparcie, kontakt, podpowiedź(...)”

„(...)Chciałabym, aby wszystkie firmy miały tak dobry kontakt ze swoimi współpracownikami jak Lendero. Tylko się od Was uczyć!”

„Lendero wprowadziło nową jakość współpracy z Partnerami”

„Współpracę z Lendero oceniam bardzo pozytywnie”

„Współpraca jakiej każdy może sobie życzyć”

 

Dołączenie nowych biur kredytowych w poprzednich dwóch miesiącach przyniosło widoczne efekty już w październiku, przekładające się na wzrost liczby złożonych wniosków - 24% oraz wzrost łącznej kwoty przeprocesowanych aplikacji o 19% - 26 371 887 zł. Na 31 października 2017 roku sieć agencyjna  Lendero Broker Finansowy liczyła ponad 540 punktów kredytowych. 

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się serwis www.konkretnakasa.pl, w którym Klienci mogą aplikować o pożyczkę Rapida. Przeprocesowaliśmy wnioski na łączną kwotę 37 802 000 zł, co stanowi wzrost o 16%. Jednocześnie podjęte jeszcze w sierpniu działania marketingowe spowodowały znaczący wzrost finalizacji aplikacji.

Serwis Kredytowny.pl - pierwszy na rynku agencyjnym serwis reklamowy, dzięki któremu biura kredytowe mogą zaprezentować swoją ofertę i pozyskać nowych Klientów, przekroczył liczbę 100 zarejestrowanych biur kredytowych. Serwis otrzymuje bardzo pozytywne opinie i zdecydowanie wypełnia dotychczas funkcjonującą niszę reklamową i marketingową na rynku agencyjnym. 

Lendero Sp. z o.o. jest podmiotem zależnym od Praet Sp. z o.o., która posiada 80% udziałów w kapitale zakładowym. Pozostałe 20% należy do Pana Wojciecha Włodarczyka, pełniącego jednocześnie funkcję Prezesa Zarządu.

wróć do listy aktualności wróć na stronę główną